Na Liptove je čisto!

Na Liptove majú všetci čisté koberce! (a nielen koberce…:) Prečo? Lebo práve tu začala svoju históriu sieť pobočiek Tepujem.sk a odtiaľ sa rozrástla na celé Slovensko. Dnes nájdete kvalitné hĺbkové tepovanie, ozónovanie a zapožičiavanie čistiacej techniky v až 21 mestách. Počet pobočiek pritom stále rastie a pozitívne referencie na ich služby tiež.

V TEPUJEM.SK vieme, čo tvorí kvalitné služby. Mnoho firiem hovorí, že kvalitné služby sú kvalitné stroje. Nesúhlasím úplne do bodky s týmto tvrdením. Kvalitné strojové vybavenie je dôležité, ale čo by bol stroj bez ducha človeka, ktorý ovláda nielen stroj ale aj technológiu?

Často sa nám zverujete, že čalúnenie, koberce, sedačky, matrace schli po mokrom čistení od iných konkurenčných firiem doslovne niekoľko dní.  U nás to neplatí. Čistíme tak, aby výsledok bol viditeľný, čalúnenie zbavené roztočov, prevoňané, farby oživené a najmä aby doba úplného schnutia bola rádovo v hodinách a nie v dňoch.

, Na Liptove je čisto!

 Čistenie a impregnovanie kože robíme ručne. Čo najviac šetrne k rôznym druhom kože. Impregnovaním zvyšujeme odolnosť, zachovávame výborný vzhľad koženej sedačky a jej prirodzené vlastnosti – mäkkosť, vláčnosť, odolnosť.

Dezinfekciu ozónom, ktorá zbavuje baktérii, vírusov a spórov plesní robíme v mnohých materských škôlkach na Slovensku. Pripravujeme tak zdravšie prostredie pre množstvo detí. Prostredie, kde sa nemusia báť rodičia rýchlo opakujúcich sa chorôb.

, Na Liptove je čisto!

Líšime sa. Naše referencie nehovoria nič o použitých technických pomôckach ako takých. Naši spokojní zákazníci sú spokojní s konkrétnymi ľuďmi z TEPUJEM.SK. Postoj k práci, znalosť, zodpovednosť. Tým sa chceme zapísať do povedomia. Tím TEPUJEM.SK